Obsługa księgowa

Firma Vattax oferuje najwyższej jakości usługi księgowe, dostosowane pod indywidualne potrzeby każdego Klienta. Obsługa kadrowo płacowa w języku angielskim i niemieckim to jedna z różnych opcji współpracy, z których mogą Państwo skorzystać. Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu i dokładności wykonywanych obowiązków.

Profesjonalna obsługa księgowa pozwoli Ci skupić się na pracy.

Zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych firmy oraz weryfikacją dokumentów. Dokładnie sprawdzimy wszelkie dane pod względem rachunkowo-podatkowym, aby zapewnić Państwu spokój i satysfakcję. Wyeliminujemy możliwość wystąpienia problemów finansowych związanych z delegacjami służbowymi, dzięki sumiennemu ich rozliczaniu.

Obsługa kadrowo płacowa w języku angielskim i niemieckim zapewni sprawne wykonywanie konsultacji telefonicznych, osobistych bądź mailowych w zakresie bieżącej księgowości firmy, w przypadku prowadzenia interesów z podmiotami zagranicznymi. Dzięki temu będą mogli Państwo pracować spokojnie, niezależnie od języka używanego przez pracowników.

Nasza firma zajmie się tworzeniem poleceń przelewów w systemie homebanking Klienta, jednocześnie kontrolując na bieżąco wszelkie zobowiązania czy należności. Zniweluje to możliwość wystąpienia długów w firmie, przez co nie znajdą się Państwo w negatywnej sytuacji finansowej. Przygotujemy i wyślemy również potwierdzenia sald.

Sporządzimy wszelkie potrzebne deklaracje.

Zasięg usług firmy Vattax obejmuje także sporządzanie ewidencji VAT, co jest obowiązkiem każdego podatnika. Zajmiemy się prowadzeniem niezbędnych rejestrów i składaniem deklaracji dotyczących zobowiązań wobec budżetu. Przejmiemy prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, co ułatwi Państwu sprawowanie kontroli nad firmowym majątkiem ograniczając do niezbędnego minimum Wasze zaangażowanie w ten proces.

Oprócz działań z zakresu obsługi kadrowo płacowej w języku angielskim i niemieckim oraz polskim, sporządzimy dla firmy również deklaracje INTRASTAT. Przygotujemy i złożymy za Was odpowiednie deklaracje dotyczące zobowiązań budżetowych, czy aktualizacje zgłoszeń identyfikacyjnych (takich, jak NIP czy VAT-R). Zajmiemy się również wszelkimi kwestiami związanymi z polityką rachunkowości oraz planem kont.

Staniemy pomiędzy Wami a organami podatkowymi.

Oferujemy możliwość reprezentowania firmy przed organami podatkowymi podczas kontroli, a także we wszystkich przypadkach związanych z bieżącymi sprawami księgowymi. Możemy przygotować wnioski o wydanie pisemnej interpretacji przepisów podatkowych, dzięki czemu zarówno Państwo, jak i Państwa pracownicy będziecie wiedzieć dokładnie, jakie czynności będą od Was wymagane w tym zakresie.

Obsługa kadrowo płacowa w języku angielskim i niemieckim jest dostępna dla państwa zarówno w formie księgowości uproszczonej, jak i pełnej. Pracujemy zarówno na systemie klienta, jak i na własnym – z możliwością zdalnego dostępu dla osób upoważnionych. Zadbanie o wprowadzenie optymalnych rozwiązań księgowości w Państwa firmie jest niezwykle proste – wystarczy zapytać o specjalną, indywidualną ofertę już dziś.

Obsługa księgowa
Obsługa księgowa

Pełna i Uproszczona Księgowość, Ewidencja VAT, Deklaracje INTRASTAT

Usługi kadrowo-płacowe
Usługi kadrowo-płacowe

Outsourcing Płac, Outsourcing Kadr, Pulpit Zdalny Pracownika i Kierownika

Doradztwo podatkowe
Doradztwo podatkowe

Wsparcie Podatkowe, Bezpieczeństwo Finansowe, Optymalizacja Zobowiązań

Audyt
Audyt

Badanie Sprawozdań Finansowych, Audyt Podatkowy, Audyt Płacowy, Audyt Kadrowy

BackOffice
BackOffice

Wirtualne Biuro, Administracji, Archiwizacji Dokumentów

Usługi IT
Usługi IT

Outsourcing Usług IT, Wdrożenia Active Directory, Wdrożenia Oprogramowania

Doradztwo prawne
Doradztwo prawne

Outsourcing Funkcji ABI, Prawo Pracy, Prawo Gospodarcze, Windykacje

Doradztwo finansowe
Doradztwo finansowe

Leasing, Analiza Finansowa, Business Plany, Doradztwo Kredytowe