Payroll

Usługa Payroll Warszawa

Payroll można określić jako listę płac – dokument księgowy w przedsiębiorstwie, zawierający naliczenie wynagrodzeń pracowników (uwzględniające składki, których koszta ponoszą zarówno pracodawca jak i pracownik). Lista płac nie jest obowiązkowa do stworzenia dla przedsiębiorstwa, jednakże ułatwia ona firmie znacząco wypłacanie należności swoim pracownikom. Skutecznie można ją również wykorzystywać do uzupełniania innych dokumentów, powiązanych z ubezpieczeniami bądź deklaracją podatkową. Czynniki te sprawiają, że Payroll pomimo braku obowiązku jego utworzenia, staje się niezbędnym dokumentem dla wielu przedsiębiorców, ułatwiającym prowadzenie działalności.

W rozumieniu usług, payroll można definiować jako kierowanie wewnętrznego działu płac firmy, na zewnątrz. To znaczy, że przedsiębiorstwo decyduje się na outsorcing działu płac, przez zewnętrzną firmę – usługodawcę.

Korzystanie z usługi Payroll Warszawa

Firma Vattax umożliwia swoim klientom skorzystanie z takiej formy usługi, Payroll wchodzi bowiem w skład naszych działań związanych z obsługą płac. Nasza firma zlokalizowana jest na terenie województwa mazowieckiego, współpracujemy jednak z dużą ilością przedsiębiorstw, których siedziby znajdują się na terenie całego państwa.

Celem outsorcowania Payrollu jest przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo firmy i obniżenie kosztów wewnętrznych. Przeniesienie działań z tym związanych pozwala zadbać o poufne dane pracownicze oraz znaczne obniżenie kosztów, ze względu na wydanie działu płac na zewnątrz. Vattax dysponuje wykwalifikowaną kadrą, wyszkoloną pod względem znajomości prawa, która zajmie się opracowywaniem dokumetów związanych z obsługą płac pracowniczych. Pozwala to na uniknięcie kierowania nadmiaru prac na księgowych, co w rezultacie mogło by doprowadzić do obniżenia wydajności przy pozostałych zadaniach.

Wśród zalet korzystania z proponowanej przez nas usługi Payroll Warszawa, znajdują się:

– stały kontakt i raportowanie w ramach prowadzenia usługi,
– przejęcie przez firmę Vattax odpowiedzialności za działania związane z obsługą płac,
– obniżka kosztów, ze względu na brak wewnętrznego działu zajmującego się płacami,
– nie obarczanie pracowników dodatkowymi zadaniami wpływającymi na wydajność ich dotychczasowej pracy.

Pragniemy również nadmienić, że firma Vattax posiada certyfikat ISO 27001, który gwarantuje wysoki poziom zabezpieczenia powierzonych nam przez klientów danych. Nasz system zarządzania jakością zgodny jest z normą PN-EN 9001:2009, natomiast system bezpieczeństwa informacji z normą ISO/IEC 27001/2013. Bezpieczeństwo systemów potwierdzają również regularnie przeprowadzane audyty zewnętrzne. Korzystanie z usługi Payroll Warszawa jest zatem całkowicie bezpiecznie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie Payroll, obsługi płacowej ale również obsługi kadrowej. Cały czas rozwijamy się wraz z Państwem, aby dostosowywać się do coraz bardziej wymagającego przedsiębiorcy. Payroll jest tylko jedną z wysokiej jakości usług, które świadczymy.

Obsługa księgowa
Obsługa księgowa

Pełna i Uproszczona Księgowość, Ewidencja VAT, Deklaracje INTRASTAT

Usługi kadrowo-płacowe
Usługi kadrowo-płacowe

Outsourcing Płac, Outsourcing Kadr, Pulpit Zdalny Pracownika i Kierownika

Wdrożenie i prowadzenie PPK
Wdrożenie i prowadzenie PPK

Wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych, Bieżąca obsługa PPK

Wdrożenia i szkolenia z enova 365
Wdrożenia i szkolenia z enova 365

Wdrażanie, szkolenia, wsparcie w zakresie systemu enova365

Usługi IT
Usługi IT

Outsourcing Usług IT, Wdrożenia Active Directory, Wdrożenia Oprogramowania

Doradztwo podatkowe
Doradztwo podatkowe

Wsparcie Podatkowe, Bezpieczeństwo Finansowe, Optymalizacja Zobowiązań

Doradztwo prawne
Doradztwo prawne

Outsourcing Funkcji ABI, Prawo Pracy, Prawo Gospodarcze, Windykacje

RODO, ISO, zarządzanie procesowe
RODO, ISO, zarządzanie procesowe

Wsparcie w zakresie RODO, zarządzania jakością i procesami

BackOffice
BackOffice

Wirtualne Biuro, Administracji, Archiwizacji Dokumentów

Doradztwo finansowe
Doradztwo finansowe

Leasing, Analiza Finansowa, Business Plany, Doradztwo Kredytowe