Doradztwo dla biznesu

Prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwym zadaniem, niezaleznie od tego czym zajmuje się Twoje przedsiębiorstwo. Możesz działać w sektorze usług, być producentem lub importerem, prowadzić własny salon fryzjerski bądź biznes gastronimiczny. Zmianom nie ulega jednak fakt, że własna działalność gospodarcza to prawdziwe wyzwanie w ramach którego niejednokrotnie zmuszony będziesz do podejmowania trudnych decyzji, a od niektórych z nich zależeć może nie tylko Twoja przyszłość, ale również Twojego przedsiębiorstwa i podległych Ci pracowników.

Na szczęście w tych działaniach nie musisz pozostawać sam. Vattax – doradztwo dla biznesu może pomóc rozwiązac Ci nawet najbardziej skomplikowane kwestie związane z prowadzeniem własnej firmy, dzięki czemu nie popełnisz błędów takich jak inne przedsiębiorstwa, które na skutek nieprzemyślanych decyzji zmuszone zostały do zamknięcia prowadzonego biznesu i zniknęły z polskiego rynku.

Na czym polega nasze wsparcie? To bardzo proste. Vattax zapewnia kompleksową obsługę z zakresu doradztwa biznesowego, dzięki czemu unikniesz problemów związanych z prawem, podatkami czy finansami. Nasi specjaliści gotów są służyć pomocą w kwestiach związanych z tymi zagadnieniami niezależnie od rodzaju przedsiębiorstwa, które prowadzisz.

W kwestii doradztwa prawnego, pomożemy Ci w sprawach związanych z ochroną danych osobowych, praw obrotu gospodarczego oraz korporacyjnego, a także w zagadnieniach związanych z windykacją. Ponadto świadczymy usługi tworzenia i analizy dokumentów korporacyjnych oraz sporządzania i opiniowania umów.

Po więcej szczegółowych informacji dotyczących obsługi prawnej zapraszamy na stronę – Doradztwo Prawne.

Nasze doradztwo dla biznesu obejmuje również doradztwo podatkowe i doradztwo finansowe.
Rozwiążemy wspólnie problemy związane z zarządzaniem oraz wypełnianiem obowiązków podatnika. Nasi pracownicy zapewniają również wsparcie w przypadku problemów z instytucjami finansowymi, oraz doradzają w kwestiach obniżki kosztów w firmie. Pomagamy przygotować efektywny Business Plan, którego przestrzeganie może przynieść odpowiednie korzyści finansowe, a także dokonujemy analizy finansowej przedsiębiorstwa, tworząc prognozę na przyszłość.
Wierzymy również w siłę relacji pracownik-przedsiębiorstwo, dlatego doradzamy także w aspektach powiązanych z zatrudnieniem pracowników.

Oferujemy również przeprowadzenie audytów w Twojej firmie, które wykażą nieprawidłowości pracy działu płac, bądź problemy z kadrą pracowniczą. Audyty pomagają w podniesieniu jakości wykonywanej pracy i ochraniają przed nieprawidłowościami w przyszłości, co jest bardzo ważne dla każdego przedsiębiorstwa.

Jeżeli poszukujesz firmy, która pomoże Ci w mierzeniu się z trudnymi sytuacjami wynikającymi z bycia włascicielem rozwijającego się biznesu, nie zwlekaj i napisz do nas! Vattax – doradztwo dla biznesu przygotuje ofertę współpracy dostosowaną specjalnie do Twoich potrzeb.

Obsługa księgowa
Obsługa księgowa

Pełna i Uproszczona Księgowość, Ewidencja VAT, Deklaracje INTRASTAT

Usługi kadrowo-płacowe
Usługi kadrowo-płacowe

Outsourcing Płac, Outsourcing Kadr, Pulpit Zdalny Pracownika i Kierownika

Wdrożenie i prowadzenie PPK
Wdrożenie i prowadzenie PPK

Wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych, Bieżąca obsługa PPK

Wdrożenia i szkolenia z enova 365
Wdrożenia i szkolenia z enova 365

Wdrażanie, szkolenia, wsparcie w zakresie systemu enova365

Usługi IT
Usługi IT

Outsourcing Usług IT, Wdrożenia Active Directory, Wdrożenia Oprogramowania

Doradztwo podatkowe
Doradztwo podatkowe

Wsparcie Podatkowe, Bezpieczeństwo Finansowe, Optymalizacja Zobowiązań

Doradztwo prawne
Doradztwo prawne

Outsourcing Funkcji ABI, Prawo Pracy, Prawo Gospodarcze, Windykacje

RODO, ISO, zarządzanie procesowe
RODO, ISO, zarządzanie procesowe

Wsparcie w zakresie RODO, zarządzania jakością i procesami

BackOffice
BackOffice

Wirtualne Biuro, Administracji, Archiwizacji Dokumentów

Doradztwo finansowe
Doradztwo finansowe

Leasing, Analiza Finansowa, Business Plany, Doradztwo Kredytowe