Obsługa księgowa na SAP

obsługa księgowa na sap

Obsługa księgowa na SAP / Księgowość na SAP / Oddelegowanie personelu księgowego do pracy na SAP

System SAP ERP, dzięki jego elastyczności i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb, pomaga w skutecznym wykorzystaniu potencjału możliwości przedsiębiorstwa.
Wiele firm prowadzących księgowość na systemie SAP ma problem ze znalezieniem wykwalifikowanego personelu z doświadczeniem w prowadzeniu księgowości na SAP oraz we wdrożeniach SAP.
Wychodząc naprzeciw naszym korporacyjnym klientom, do ich dyspozycji pozostaje u nas zespół dedykowany do obsługi księgowej na SAP.

Zadzwoń i powiedz, jak możemy Ci pomóc!

System SAP pomaga w synchronizacji wszystkich gałęzi przedsiębiorstwa, a odpowiednio wdrożony odzwierciedla spójną strukturę firmy i wspiera jej rozwój integrując poszczególne strefy działalności przedsiębiorstwa.

System SAP wspiera zarządzanie i administrowanie kilkunastoma obszarami, z których do najważniejszych należą:

SAP Financial Accounting

SAP FI to potoczna nazwa modułu systemu SAP ERP (SAP ECC, system SAP R/3) wspierającego zarządzanie finansami i księgowością. Inne nazwy to: SAP Finanse, SAP Księgowość, SAP Rachunkowość.

Podmoduły SAP FI to:

Moduły powiązane z SAP FI to m.in. SAP TR (Treasury) i SAP FSCM.

Obsługa księgowa na SAP / Księgowość na SAP / Oddelegowanie personelu księgowego do pracy na SAP

Wdrożenie SAP rozpoczyna się od określenia celów, które firma chce osiągnąć i wybraniu rozwiązań umożliwiających ich realizację.

SAP wspiera efektywnie rozwój firmy. Widać to np. na przykładzie rachunkowości, które staje się przejrzysta i efektywna. SAP zmienia dotychczasowy sposób jej funkcjonowania z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Oprogramowanie pozwala na kontrolę operacji finansowych oraz automatyzację najbardziej czasochłonnych procesów (np. stałych płatności, obsługi zaległości płatniczych).

Vattax Sp. z o.o. posiada wykwalifikowany zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze firm na systemie SAP. W zależności od potrzeb klienta – istnieje możliwość zarówno zdalnej pracy na systemie klienta, jak i oddelegowania personelu księgowego do pracy na SAP w siedzibie klienta.

Zadzwoń i powiedz, jak możemy Ci pomóc!