Obsługa księgowa

 
Firma Vattax oferuje najwyższej jakości usługi księgowe, dostosowane pod indywidualne potrzeby każdego Klienta. Obsługa kadrowo płacowa w języku angielskim i niemieckim to jedna z różnych opcji współpracy, z których mogą Państwo skorzystać. Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu i dokładności wykonywanych obowiązków.

Profesjonalna obsługa księgowa pozwoli Ci skupić się na pracy

Zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych firmy oraz weryfikacją dokumentów. Dokładnie sprawdzimy wszelkie dane pod względem rachunkowo-podatkowym, aby zapewnić Państwu spokój i satysfakcję. Wyeliminujemy możliwość wystąpienia problemów finansowych związanych z delegacjami służbowymi, dzięki sumiennemu ich rozliczaniu.

Obsługa kadrowo płacowa w języku angielskim i niemieckim zapewni sprawne wykonywanie konsultacji telefonicznych, osobistych bądź mailowych w zakresie bieżącej księgowości firmy, w przypadku prowadzenia interesów z podmiotami zagranicznymi. Dzięki temu będą mogli Państwo pracować spokojnie, niezależnie od języka używanego przez pracowników.

Nasza firma zajmie się tworzeniem poleceń przelewów w systemie homebanking Klienta, jednocześnie kontrolując na bieżąco wszelkie zobowiązania czy należności. Zniweluje to możliwość wystąpienia długów w firmie, przez co nie znajdą się Państwo w negatywnej sytuacji finansowej. Przygotujemy i wyślemy również potwierdzenia sald.

Sporządzimy wszelkie potrzebne deklaracje.

Zasięg usług firmy Vattax obejmuje także sporządzanie ewidencji VAT, co jest obowiązkiem każdego podatnika. Zajmiemy się prowadzeniem niezbędnych rejestrów i składaniem deklaracji dotyczących zobowiązań wobec budżetu. Przejmiemy prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, co ułatwi Państwu sprawowanie kontroli nad firmowym majątkiem ograniczając do niezbędnego minimum Wasze zaangażowanie w ten proces.

Oprócz działań z zakresu obsługi kadrowo płacowej w języku angielskim i niemieckim oraz polskim, sporządzimy dla firmy również deklaracje INTRASTAT. Przygotujemy i złożymy za Was odpowiednie deklaracje dotyczące zobowiązań budżetowych, czy aktualizacje zgłoszeń identyfikacyjnych (takich, jak NIP czy VAT-R). Zajmiemy się również wszelkimi kwestiami związanymi z polityką rachunkowości oraz planem kont.

Staniemy pomiędzy Wami a organami podatkowymi

Oferujemy możliwość reprezentowania firmy przed organami podatkowymi podczas kontroli, a także we wszystkich przypadkach związanych z bieżącymi sprawami księgowymi. Możemy przygotować wnioski o wydanie pisemnej interpretacji przepisów podatkowych, dzięki czemu zarówno Państwo, jak i Państwa pracownicy będziecie wiedzieć dokładnie, jakie czynności będą od Was wymagane w tym zakresie.

Obsługa kadrowo płacowa w języku angielskim i niemieckim jest dostępna dla państwa zarówno w formie księgowości uproszczonej, jak i pełnej. Pracujemy zarówno na systemie klienta, jak i na własnym – z możliwością zdalnego dostępu dla osób upoważnionych. Zadbanie o wprowadzenie optymalnych rozwiązań księgowości w Państwa firmie jest niezwykle proste – wystarczy zapytać o specjalną, indywidualną ofertę już dziś.