Obsługa księgowa

Vattax Sp. z o.o. oferuje najwyższej jakości usługi księgowe, dostosowane pod indywidualne potrzeby każdego Klienta. Obsługa księgowa w języku angielskim i niemieckim to jedna z opcji współpracy, z których mogą Państwo skorzystać. Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu i dokładności wykonywanych obowiązków.

Profesjonalna obsługa księgowa pozwoli Ci skupić się na pracy

Zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych firmy oraz weryfikacją dokumentów. Dokładnie sprawdzimy wszelkie dane pod względem rachunkowo-podatkowym, aby zapewnić Państwu spokój i satysfakcję. Wyeliminujemy możliwość wystąpienia problemów finansowych związanych z delegacjami służbowymi, dzięki sumiennemu ich rozliczaniu.

Obsługa księgowa w języku angielskim i niemieckim zapewni sprawne konsultacje telefoniczne, osobiste bądź mailowe w zakresie bieżącej księgowości firmy w przypadku podmiotów zagranicznych. Efektywna i kompetentna komunikacja umożliwi Państwu spokojną pracę. Obsługa księgowa może być prowadzona zarówno na naszym systemie, jak i na systemie klienta, np. obsługa księgowa na SAP, księgowość na enova365, lub innych programach – dostosowujemy się w tym zakresie do preferencji klienta. Zapewniamy możliwość zdalnego dostępu do danych dla osób upoważnionych. Państwa pracownicy i kierownicy mogą korzystać z pulpitów pracownika w enova356 lub pulpitów kierownika, pozwalających na efektywny nadzór nad swoim zespołem oraz elektroniczny obieg wniosków, lub dostęp do potrzebnych informacji pracowniczych.

Oferujemy też oddelegowanie pracownika do biura klienta – nasi pracownicy mogą wesprzeć organizację Klienta w okresie nawarstwienia prac, urlopów lub nieobecności stałych pracowników. Outsourcing pracowników to popularna usługa, ciesząca się dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

Sporządzimy wszelkie potrzebne deklaracje

Nasze usługi obejmują też prowadzenie ewidencji VAT, co jest obowiązkiem każdego podatnika, a także składanie deklaracji dotyczących zobowiązań wobec budżetu. Przejmiemy prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, co ułatwi Państwu sprawowanie kontroli nad firmowym majątkiem ograniczając do niezbędnego minimum Wasze zaangażowanie w ten proces.

Oprócz działań z zakresu obsługi księgowej i obsługi kadrowo płacowej w języku angielskim i niemieckim oraz polskim, sporządzimy dla firmy również deklaracje INTRASTAT. Przygotujemy i złożymy odpowiednie deklaracje dotyczące zobowiązań budżetowych, czy aktualizacje zgłoszeń identyfikacyjnych. Zajmiemy się również wszelkimi kwestiami związanymi z polityką rachunkowości oraz planem kont.

Staniemy pomiędzy Wami a organami podatkowymi

Oferujemy możliwość reprezentowania firmy przed organami podatkowymi podczas kontroli, a także we wszystkich przypadkach związanych z bieżącymi sprawami księgowymi. Możemy przygotować wnioski o wydanie pisemnej interpretacji przepisów podatkowych, dzięki czemu zarówno Państwo, jak i Państwa pracownicy będziecie wiedzieć dokładnie, jakie czynności będą od Was wymagane w tym zakresie. Nasi doradcy podatkowi służą wsparciem w razie konieczności wykonania analiz indywidualnych.

Obsługa księgowa w języku angielskim i niemieckim jest dostępna dla Państwa zarówno w zakresie księgowości uproszczonej, jak i pełnej. Zadbanie o wprowadzenie optymalnych rozwiązań księgowości w Państwa firmie jest niezwykle proste – wystarczy zapytać o specjalną, indywidualną ofertę już dziś.