Obsługa kadrowo-płacowa

Kierowanie firmą to duże wyzwanie dla przedsiębiorców, muszą oni bowiem poświęcić wiele czasu i uwagi na staranne zarządzanie kwestiami związanymi z kadrami i płacami, nie mówiąc o kosztach. Obciążenie to przenosi się również na działy administracyjne przedsiębiorstwa, które muszą działać zgodnie z obowiązującym prawem Polskim i przestrzegać zasad związanych z ochroną danych osobowych. We wszystkich tych działaniach pomóc może Państwu Vattax – obsługa kadr i płac Warszawa.

Firma Vattax proponuje swoim klientom outsourcing kadrowo-płacowy, w ramach którego wszystkie zadania związane z czynnościami usługowo-kadrowymi będą opracowywane zewnętrznie. Korzystanie z naszych usług to nie tylko zapewnienie komfortowego działania zarówno dla małych jak i średnich przedsiębiorstw. Jest to przede wszystkim bardzo potrzebna oszczędność czasu i nakładów finansowych. Zyskujemy również pewność, że wszystkie kwestie związane z obsługą kadr i płac wykonywane będą przez wykwalifikowanych pracowników.

Działania, których się podejmujemy zgodne są z obowiązującym prawem, przeniesienie odpowiedzialności na Vattax staje się tym samym niezwykle bezpieczną i skuteczną alternatywą do prowadzenia odpowiednich działów we własnym przedsiębiorstwie.
Wszystko to sprawia, że korzystanie z naszych usług jest niezwykle proste i wygodne. Miejscem działalności Vattaxu jest Warszawa, ale usługi świadczymy dla firm w całej Polsce, niezależnie od lokalizacji. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych umożliwiających swobodny proces komunikacji oraz przesył danych. Dzięki temu obsługa płac staje się niezwykle bezpieczna, niezależnie od miejsca gdzie znajduje się Państwa firma.

Obsługa kadrowo-płacowa Warszawa

Skorzystanie z oferty „obsługa kadr Warszawa” – dotyczy prac, w których zakres wchodzą między innymi; zarządzanie dokumentacją dotyczącą zatrudnienia oraz kwestie związane z prowadzeniem ewidencji (urlopy, czas pracy). Vattax w ramach nawiązanej umowy będzie prowadzić również kontrolę terminów związanych ze szkoleniami, badaniami i umowami. W formie elektronicznej zajmiemy się dla Państwa kontrolą akt osobowych, obiegiem wniosków urlopowych oraz paskami płacowymi.

Oferta „obsługa płac Warszawa” wiąże się z naliczaniem wynagrodzeń oraz obsługą umów cywilno-prawnych. Przygotujemy dla Państwa również dokumentację podatkową, w tym deklaracje ZUS. Gwarantujemy szeroki zakres raportowania o przebiegu działań oraz zadbamy o kontakt z odpowiednimi urzędami i komornikami.

Ponadto, prowadzimy prace z zakresu działań Human Resources. Opracowujemy systemy motywacyjne, badamy predyspozycje zawodowe oraz przeprowadzamy audyty kompetencyjne. Wiemy jak ważny jest dla Państwa odpowiednio dobrany i umotywowany pracownik, dlatego zawsze staramy się działać z korzyścią zarówno dla Państwa jak i osób zatrudnionych.

Jeżeli szukają Państwo solidnej firmy, która w bezpieczny i przyjazny dla pracowników sposób zatroszczy się o działanie Państwa przedsiębiorstwa, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Vattax – obsługa kadrowo-płacowa Warszawa.