O nas

Grupa Vattax już od prawie 30 lat współpracuje z wieloma podmiotami gospodarczymi z całej Polski.

Współpracują z nami liczne firmy polskie i zagraniczne, mające swój udział we wszystkich sektorach gospodarki, będące jednocześnie firmami o różnej formie prawnej i wielkości zatrudnienia. Dzięki korzystaniu z naszych usług, Klienci mogą pozostać skoncentrowani na rozwijaniu własnego przedsiębiorstwa, a kwestie spraw finansowo-księgowych i kadrowo płacowych, pozostawić nam. Dostarczamy aktualną i dokładną informację, dzięki czemu Państwa decyzje biznesowe są oparte na racjonalnych podstawach.

Naszych klientów traktujemy w sposób indywidualny, z naciskiem na dbałość o wysoką jakość świadczonych usług.

Nasi pracownicy doskonale znają aktualne przepisy prawa gospodarczego i podatkowego. Nasz zespół to ok. 120 osób: osoby posiadające uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane przez Ministra Finansów, doradcy podatkowi, radcy prawni, specjaliści ds. obsługi kadrowo-płacowej, biegli rewidenci, specjaliści ds. RODO i specjaliści ds. IT. Pracownicy Grupy Vattax na bieżąco śledzą zmieniające się przepisy prawne oraz zapewniają odpowiedni poziom merytoryczny i formalny wszelkich informacji i dokumentów przygotowywanych dla naszych klientów, oraz tych wysyłanych do instytucji publiczno-prawnych.

Z naszymi klientami współpracujemy w partnerskich relacjach, wspierając ich zarówno na etapie rozpoczynania działalności, jak i rozwoju biznesu. Dzięki temu, że jako grupa świadczymy usługi z wielu obszarów jesteśmy w stanie opiekować się naszymi klientami w sposób kompleksowy i proaktywny, rekomendując optymalne na danym etapie rozwiązania.

Nasze usługi obejmują:

 • usługi księgowe,
 • naliczanie płac i prowadzenie kadr,
 • prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych,
 • doradztwo podatkowe (Warszawa i cała Polska),
 • konsultacje prawne i zastępstwo procesowe,
 • doradztwo w zakresie RODO i ochrony danych osobowych,
 • wsparcie IT,
 • wdrożenia enova (Warszawa i cała Polska),
 • outsourcing personelu księgowego (Warszawa),
 • wsparcie w zakresie rozwoju biznesu w internecie (sklepy internetowe, platformy handlowe, portale aukcyjne, platformy e-learningowe i inne)

Biuro rachunkowe Warszawa

Nasze biuro zlokalizowane jest na granicy Warszawy i Raszyna, tuż przy Al. Krakowskiej i zjeździe z trasy szybkiego ruchu S2, na miejscu czeka na Państwa parking i dobra kawa.

Usługi świadczymy w różnych modelach współpracy, dostosowując się do preferencji Klienta. Obsługujemy Klientów na różnych systemach księgowych i kadrowo-płacowych, włączając księgowość na enova365, księgowość na SAP, programy Asseco Wapro, Comarch, Symfonia i inne. Nasi pracownicy mogą świadczyć usługi zarówno z naszego biura, jak i pracując w biurach naszych Klientów. Outsourcing personelu księgowego to często poszukiwana usługa, bo pozwala na niezakłócone działanie w czasie okresowych nieobecności stałych pracowników.

Zawsze staramy się proaktywnie reagować na zmiany, informując Klientów o nowych obowiązkach lub możliwościach, jak np. wspieramy Klientów w zakresie ubiegania się o ulgi wynikające z tarczy antykryzysowej związanej z Covid-19.

 

Dołącz do naszego zespołu – sprawdź aktualne rekrutacje!

POLITYKA JAKOŚCI

DEKLARACJA

Jako grupa outsourcingowa deklarujemy niniejszym stałe dążenie do zapewnienia najwyższego poziomu jakości naszych usług możliwego do osiągnięcia przy posiadanych zasobach, na każdym etapie ich świadczenia przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa przetwarzanych informacji zarówno tych powierzonych przez Klientów oraz tych niezbędnych do efektywnej realizacji procesów oraz funkcjonowania firmy.

ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI

Realizując to dążenie będziemy nieustannie spełniać wymagania oraz doskonalić wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009 oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normą ISO/IEC 27001:2013 potwierdzając regularnie jego rozwój przez audyty zewnętrzne.

DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI

Zarówno Zarząd jak też wszyscy Pracownicy i Współpracownicy zobowiązani są realizując swoje zadania jak też w relacjach z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi stale dążyć do doskonałości poprzez m.in. :

 • Ciągłe doskonalenie umiejętności zawodowych, rozwój osobisty i pełne zaangażowanie poszczególnych osób
 • Dobieranie i stosowanie najbardziej optymalnych rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa informacji naszych Klientów. Wybrane zabezpieczenia są zawsze adekwatne do potrzeb i możliwości naszych Klientów i dostosowane są do wymogów przepisów prawa oraz innych, do których spełnienia jesteśmy zobowiązani.
 • Zapobieganie incydentom dotyczącym bezpieczeństwa informacji a w przypadku ich wystąpienia odpowiednie reagowanie na nie w celu minimalizacji strat.

 

Vattax Sp. z o.o.
NIP: 522-00-64-252
REGON: 010452177
Kapitał zakładowy: 62 500 zł
KRS: 0000185472 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy KRS