Obsługa kadrowo-płacowa

Kierowanie firmą to duże wyzwanie dla przedsiębiorców, muszą oni bowiem poświęcić wiele czasu i uwagi na staranne zarządzanie kwestiami związanymi z kadrami i płacami, nie mówiąc o kosztach. Obciążenie to przenosi się również na działy administracyjne przedsiębiorstwa, które muszą działać zgodnie z obowiązującym prawem Polskim i przestrzegać zasad związanych z ochroną danych osobowych. We wszystkich tych działaniach pomóc może Państwu Vattax – obsługa kadr i płac Warszawa.
Firma Vattax proponuje swoim klientom outsorcing kadrowo-płacowy, w ramach którego wszystkie zadania związane z czynnościami usługowo-kadrowymi będą opracowywane zewnętrznie. Korzystanie z naszych usług to nie tylko zapewnienie komfortowego działania zarówno dla małych jak i średnich przedsiębiorstw. Jest to przede wszystkim bardzo potrzebna oszczędność czasu i nakładów finansowych. Zyskujemy również pewność, że wszystkie kwestie związane z obsługą kadr i płac wykonywane będą przez wykwalifikowanych pracowników.
Działania, których się podejmujemy zgodne są z obowiązującym prawem, przeniesienie odpowiedzialności na Vattax staje się tym samym niezwykle bezpieczną i skuteczną alternatywą do prowadzenia odpowiednich działów we własnym przedsiębiorstwie.
Wszystko to sprawia, że korzystanie z naszych usług jest niezwykle proste i wygodne. Miejscem działalności Vattaxu jest Warszawa, ale usługi świadczymy dla firm w całej Polsce, niezależnie od lokalizacji. Korzystamy z najnowszych rozwiazań technologicznych umozliwiających swobodny proces komunikacji oraz przesył danych. Dzięki temu obsługa płac staje się niezwykle bezpieczna, niezależnie od miejsca gdzie znajduje się Państwa firma.

Skorzystanie z oferty „obsługa kadr Warszawa” – dotyczy prac, w których zakres wchodzą między innymi; zarządzanie dokumentacją dotyczącą zatrudnienia oraz kwestie zwiazane z prowadzeniem ewidencji (urlopy, czas pracy). Vattax w ramach nawiązanej umowy będzie prowadzić również kontrolę terminów związanych ze szkoleniami, badaniami i umowami. W formie elektronicznej zajmiemy się dla Państwa kontrolą akt osobowych, obiegiem wniosków urlopowych oraz paskami płacowymi.

Oferta „obsługa płac Warszawa” wiąże się z naliczaniem wynagrodzeń oraz obsługą umów cywilno-prawnych. Przygotujemy dla Państwa również dokumentację podatkową, w tym deklaracje ZUS. Gwarantujemy szeroki zakres raportowania o przebiegu działań oraz zadbamy o kontakt z odpowiednimi urzędami i komornikami.

Ponadto, prowadzimy prace z zakresu działań Human Resources. Opracowujemy systemy motywacyjne, badamy predyspozycje zawodowe oraz przeprowadzamy audyty kompetencyjne. Wiemy jak ważny jest dla Państwa odpowiednio dobrany i umotywowany pracownik, dlatego zawsze staramy się działać z korzyścią zarówno dla Państwa jak i osób zatrudnionych.

Jeżeli szukają Państwo solidnej firmy, która w bezpieczny i przyjazny dla pracowników sposób zatroszczy się o działanie Państwa przedsiębiorstwa, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Vattax – obsługa kadr i płac Waszawa.

Obsługa księgowa
Obsługa księgowa

Pełna i Uproszczona Księgowość, Ewidencja VAT, Deklaracje INTRASTAT

Usługi kadrowo-płacowe
Usługi kadrowo-płacowe

Outsourcing Płac, Outsourcing Kadr, Pulpit Zdalny Pracownika i Kierownika

Wdrożenie i prowadzenie PPK
Wdrożenie i prowadzenie PPK

Wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych, Bieżąca obsługa PPK

Wdrożenia i szkolenia z enova 365
Wdrożenia i szkolenia z enova 365

Wdrażanie, szkolenia, wsparcie w zakresie systemu enova365

Usługi IT
Usługi IT

Outsourcing Usług IT, Wdrożenia Active Directory, Wdrożenia Oprogramowania

Doradztwo podatkowe
Doradztwo podatkowe

Wsparcie Podatkowe, Bezpieczeństwo Finansowe, Optymalizacja Zobowiązań

Doradztwo prawne
Doradztwo prawne

Outsourcing Funkcji ABI, Prawo Pracy, Prawo Gospodarcze, Windykacje

RODO, ISO, zarządzanie procesowe
RODO, ISO, zarządzanie procesowe

Wsparcie w zakresie RODO, zarządzania jakością i procesami

BackOffice
BackOffice

Wirtualne Biuro, Administracji, Archiwizacji Dokumentów

Doradztwo finansowe
Doradztwo finansowe

Leasing, Analiza Finansowa, Business Plany, Doradztwo Kredytowe