Doradztwo dla biznesu

Prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwym zadaniem, niezależnie od tego czym zajmuje się Twoje przedsiębiorstwo. Możesz działać w sektorze usług, być producentem lub importerem, prowadzić własny salon fryzjerski bądź biznes gastronomiczny. Zmianom nie ulega jednak fakt, że własna działalność gospodarcza to prawdziwe wyzwanie w ramach którego niejednokrotnie zmuszony będziesz do podejmowania trudnych decyzji, a od niektórych z nich zależeć może nie tylko Twoja przyszłość, ale również Twojego przedsiębiorstwa i podległych Ci pracowników.

Na szczęście w tych działaniach nie musisz pozostawać sam. Vattax – doradztwo dla biznesu może pomóc rozwiązać Ci nawet najbardziej skomplikowane kwestie związane z prowadzeniem własnej firmy, dzięki czemu nie popełnisz błędów takich jak inne przedsiębiorstwa, które na skutek nieprzemyślanych decyzji zmuszone zostały do zamknięcia prowadzonego biznesu i zniknęły z polskiego rynku.

Doradztwo dla biznesu – na czym polega?

Na czym polega nasze wsparcie? To bardzo proste. Vattax zapewnia kompleksową obsługę z zakresu doradztwa biznesowego, dzięki czemu unikniesz problemów związanych z prawem, podatkami czy finansami. Nasi specjaliści gotów są służyć pomocą w kwestiach związanych z tymi zagadnieniami niezależnie od rodzaju przedsiębiorstwa, które prowadzisz.

W kwestii doradztwa prawnego, pomożemy Ci w sprawach związanych z ochroną danych osobowych, praw obrotu gospodarczego oraz korporacyjnego, a także w zagadnieniach związanych z windykacją. Ponadto świadczymy usługi tworzenia i analizy dokumentów korporacyjnych oraz sporządzania i opiniowania umów.

Po więcej szczegółowych informacji dotyczących obsługi prawnej zapraszamy na stronę – Doradztwo Prawne.

Doradztwo VAT

Nasze doradztwo dla biznesu obejmuje również doradztwo podatkowe i doradztwo finansowe.
Rozwiążemy wspólnie problemy związane z zarządzaniem oraz wypełnianiem obowiązków podatnika. Nasi pracownicy zapewniają również wsparcie w przypadku problemów z instytucjami finansowymi, oraz doradzają w kwestiach obniżki kosztów w firmie. Pomagamy przygotować efektywny Business Plan, którego przestrzeganie może przynieść odpowiednie korzyści finansowe, a także dokonujemy analizy finansowej przedsiębiorstwa, tworząc prognozę na przyszłość.
Wierzymy również w siłę relacji pracownik-przedsiębiorstwo, dlatego doradzamy także w aspektach powiązanych z zatrudnieniem pracowników.

Oferujemy również przeprowadzenie audytów w Twojej firmie, które wykażą nieprawidłowości pracy działu płac, bądź problemy z kadrą pracowniczą. Audyty pomagają w podniesieniu jakości wykonywanej pracy i ochraniają przed nieprawidłowościami w przyszłości, co jest bardzo ważne dla każdego przedsiębiorstwa.

Jeżeli poszukujesz firmy, która pomoże Ci w mierzeniu się z trudnymi sytuacjami wynikającymi z bycia właścicielem rozwijającego się biznesu, nie zwlekaj i napisz do nas! Vattax – doradztwo dla biznesu przygotuje ofertę współpracy dostosowaną specjalnie do Twoich potrzeb.