Doradztwo kadrowe

Każda firma zatrudniająca powyżej kilku pracowników potrzebuje dobrze funkcjonujący dział kadrowy. Umożliwia on sprawne zarządzanie dokumentacją pracowniczą oraz ewidencję czasu pracy. Dział ten zajmuje się również dopilnowaniem terminów wygasających umów związanych na przykład – ze szkoleniami.

Problem następuje, kiedy rozwijająca się firma jest w określonym czasie zbyt mała, aby móc pozwolić sobie na wydatki związane z prowadzeniem osobnego działu kadr, ale jednocześnie jej rozwój wymaga odpowiedniego zarządzania kwestiami z tym związanymi. W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie Państwu Vattax – doradztwo kadrowe Warszawa, który może przejąć na siebie obowiązki związane z prowadzeniem działu kadr.

Działanie w ten sposób jest niezwykle skuteczne i bezpieczne, a co najważniejsze – pozwala obniżyć koszty prowadzenia własnej działalności. W ramach współpracy z Vattax – doradztwo kadrowe Warszawa, otrzymają Państwo pełną obsługę kadrową, w ramach której poprowadzimy za Państwo akta osobowe pracowników (w tym również ich elektroniczną wersję) oraz ewidencję urlopową i czasu pracy. Zajmiemy się również przygotowaniem dokumentacji kadrowej, sprawozdawczości dla GUS i dopilnujemy, aby kwestia kończących się terminów szkoleń i umów z pracownikami była pod stałym nadzorem. Wszystkie te dokonania będą oczywiście raportowane bezpośrednio do Państwa. Nasza firma zlokalizowana jest na terenie Warszawy, usługi świadczymy dla przedsiębiorstw z całej Polski. Każdy z naszych współpracowników traktowany jest indywidualnie ze względu na rodzaj działalności i strukturę organizacyjną firmy, którą prowadzi.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług. Certyfikat ISO 27001 – jest poświadczeniem najwyższego poziomu zabezpieczeń jaki zapewniamy powierzonym nam danym.

Zajmujemy się również działaniami z zakresu Human Resources, ponieważ wiemy jak ważne jest umotywowanie kadry pracowniczej, w celu wypełniania powierzonych im zadań. Zależnie od potrzeb, zajmiemy się przeprowadzeniem rekrutacji na nowe stanowiska w Państwa firmie. Do kwestii tych podchodzimy bardzo poważnie, w związku z czym kandydaci poddawani są przez nas szczegółowym badaniom predyspozycji zawodowych, a w trakcie wykonywania ich pracy dokonujemy audytów kompetencyjnych, mających na celu sprawdzenie, czy wywiązują się oni odpowiednio ze swoich obowiązków. Nie można jednak zapomnieć o planowaniu dla pracowników ścieżek rozwoju oraz grywalizacji tak, aby byli oni zadowoleni z pracy w firmie.

Wszystkie te korzyści mogą Państwo otrzymać dzięki skorzystaniu z usług Vattax – doradztwo kadrowe Warszawa. Wystarczy skontaktować się z nami uzupełniając formularz, a przygotujemy dla Państwa odpowiednią ofertę współpracy. Prosimy nie zwlekać! Jeżeli potrzebują Państwo pomocy, firma Vattax stanie na wysokości zadania pod względem obsługi kadrowej Państwa przedsiębiorstwa.