Doradztwo Księgowe Warszawa

Miasto stołeczne Warszawa – to największe miasto w Polsce i oczywiście od 1596 roku, dumnie nosi miano stolicy Polski. Dodając do tego fakt, że Warszawa jest bardzo ważnym ośrodkiem naukowym, politycznym oraz gospodarczym, otrzymujemy obraz miasta niezwykle rozwiniętego, w którym na co dzień zawierane są tysiące umów, oraz omawia się kwestie niezwykłej wagi.
Ponieważ miasto pod względem gospodarczym codziennie się rozwija, jest naturalnym środowiskiem dla przedsiębiorców prowadzących działalność handlową, bądź osób rozważających jej założenie.

Vattax – doradztwo księgowe Warszawa może w tym pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą klienta z zakresu działań dotyczących księgowości, usług kadrowo – płacowych, doradztwa podatkowego, przeprowadzania audytów, usług back office oraz IT, a także doradztwa prawnego i finansowego.

Nasi ściśle wyspecjalizowani pracownicy zajmą sie profesjonalnym doradztwem dla działu księgowego Państwa przedsiębiorstwa. Dzięki temu absolutnie żadne zadania związane z księgowością nie będą stanowić najmniejszego problemu.

Doradztwo księgowe – sposób na obniżenie kosztów

Istnieje również możliwość, aby Vattax – doradztwo księgowe Warszawa, przejął obowiązki działu księgowego. Wiąże się to z obniżaniem wydatków w Państwa przedsiębiorstwie, bowiem od tej pory nie muszą Państwo ponosić kosztów związanych z opłacaniem pracowników, szkoleniami, wyposażeniem biura i tym podobnych – wystarczy jedna stała opłata dla Vattaxu, uzgodniona w ramach współpracy.

Nasze usługi obejmują następujące kwestie:

– doradztwo w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz prowadzenia dokumentów księgowych,
– pomoc w rozliczeniach, w tym delegacji służbowych,
– porady odnośnie do sporządzania ewidencji VAT,
– pomoc w sporządzaniu polityki rachunkowości,
– porady dotyczące wniosków o wydanie pisemnej interpretacji przepisów podatkowych,
– pomoc w kwestii przygotowawczej i aktualizacji danych w dokumentach identyfikacyjnych przedsiębiorstwa NIP, VAT-R.

Nasi konsultanci posługują się zarówno językiem polskim, jak i angielskim, czy niemieckim. Z naszymi partnerami konsultujemy się zarówno poprzez telefon, jak i drogą mailową.

Jedną z największych zalet współpracy z nami jest osobista forma kontaktu. Staje się to możliwe dzięki posiadaniu przez nas warszawskiej filii. Dzięki temu mogą Państwo bez przeszkód konsultować się z nami na miejscu.

W ramach współpracy z Vattaxem proponujemy również doradztwo dla innych działów w Państwa firmie. Istnieje możliwość doradztwa finansowego, podatkowego i prawnego. Aby dowiedzieć się więcej na temat proponowanych usług, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na odpowiednich podstronach.

Jeżeli szukają Państwo odpowiedniej firmy zajmującej się pomocą i outsourcingiem księgowości, zapraszamy do kontaktu, celem przygotowania indywidualnej oferty. Vattax – doradztwo księgowe Warszawa z całą pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.