Doradztwo Księgowe Warszawa

Vattax Sp. z o.o. wśród innych usług zapewnia również doradztwo księgowe Warszawa. Oferujemy kompleksową obsługę klienta w zakresie księgowości, usług kadrowo – płacowych, doradztwa podatkowego, przeprowadzania audytów, usług back office (m.in. wirtualne biuro) oraz usługi IT, a także doradztwa prawnego i finansowego.

Nasi wyspecjalizowani pracownicy zajmą się profesjonalnym doradztwem dla działu księgowego Państwa przedsiębiorstwa, służąc swą wiedzą i doświadczeniem.

Doradztwo księgowe – sposób na obniżenie kosztów

Istnieje również możliwość, abyśmy w ramach outsourcingu księgowego przejęli obowiązki działu księgowego, dzięki czemu doradztwo księgowe Warszawa będzie jednym z elementów regularnej obsługi. Wdrożenie outsourcingu księgowego zazwyczaj prowadzi do redukcji kosztów w przedsiębiorstwie, gdzie nie trzeba już ponosić wydatków związanych z kosztami pracowniczymi, szkoleniami dla pracowników, wyposażeniem biura, materiałami biurowymi, ani organizować zastępstw na czas urlopów i innych nieobecności stałych pracowników

W ramach doradztwa księgowego w Warszawie świadczymy też usługę czasowego oddelegowania personelu księgowego lub kadrowo-płacowego, co jest bardzo cenioną usługą mogącą pomóc w sytuacji nagłego zwolnienia lekarskiego lub innej nieobecności etatowego pracownika.

Nasze usługi obejmują następujące kwestie:

Nasi konsultanci posługują się zarówno językiem polskim, jak i angielskim, czy niemieckim. Z naszymi partnerami konsultujemy się zarówno poprzez telefon, jak i drogą mailową.

Jedną z największych zalet współpracy z nami jest osobista forma kontaktu. Staje się to możliwe dzięki posiadaniu przez nas warszawskiej filii. Dzięki temu mogą Państwo bez przeszkód konsultować się z nami na miejscu.

Porady podatkowe Warszawa

W ramach współpracy z Vattaxem proponujemy również doradztwo dla innych działów w Państwa firmie. Istnieje możliwość doradztwa finansowego, podatkowego i prawnego. Aby dowiedzieć się więcej na temat proponowanych usług, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na odpowiednich podstronach.

Jeżeli szukają Państwo partnera w zakresie outsourcingu księgowości i doradztwa księgowego, zapraszamy do kontaktu.

Vattax Sp. z o.o. – to doradztwo księgowe w Warszawie, które spełni Państwa oczekiwania.