Jak wdrożyć system enova365 i czym on jest?

Enova365 jest elastycznym systemem, który może zostać zintegrowany z innym oprogramowaniem – branżowym, programami RCP, sklepami internetowymi, itp.

Jak wdrożyć system enova365

Chcesz usprawnić pracę w swojej firmie? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, z pewnością docenisz możliwości, jakie da Ci dostosowana do Twoich potrzeb enova365. Decydując się na program ERP, zyskujesz wiele korzyści – samodzielnie wybierasz niezbędne i funkcjonalne moduły systemu, które współpracując ze sobą sprawiają, że podejmowane w celu optymalizacji powtarzalne kroki stają się w pełni zautomatyzowane.

Chcąc wdrożyć system enova365, pierwsze, co musisz zrobić, to określić swoje wymagania. Dla każdej firmy mogą być one inne, zależnie od jej wielkości (wersja srebrna, złota i platynowa), od potrzeby posiadania przez nią określonych interfejsów (opcja standard i multi) i odpowiedniego do potrzeb firmy typu licencjonowania (zakup, abonament i chmura).

Przykładowo, wersję srebrną wybierzesz, mając małą firmę, natomiast platynową, gdy prowadzisz duże przedsiębiorstwo. Jeśli wystarczy Ci dostęp do programu z poziomu komputera lub laptopa, być może wystarczy interfejs w opcji standard. Gdy z kolei chcesz móc korzystać z enovy365 na urządzeniu stacjonarnym i przenośnym (np. tablecie), sięgnij po opcję multi. Możesz też decydować o tym, jak i na ile zyskujesz dostęp do enovy365 – tradycyjny zakup programu pozwala Ci na dożywotnie użytkowanie programu, abonament daje możliwość „wynajęcia” wybranych modułów enovy365, a chmura to rozwiązanie abonamentowe obejmujące wynajem modułów i serwera w chmurze.

Po ustaleniu potrzeb, skontaktuj się z nami. Wesprzemy Cię w procesie decyzyjnym przedstawiając różne warianty realizacji usługi i przygotujemy ofertę. Z grupą Vattax nie musisz martwić się o wdrożenie enovy365 – pomożemy Ci we wszystkim, łącznie ze szkoleniem pracowników. Zapewniamy też bieżące wsparcie w pracy z systemem.

Korzyści dla firmy

Inwestując w enovę365, pracujesz szybciej i efektywniej, zyskując większą kontrolę nad prowadzoną działalnością – dzięki zastosowanym rozwiązaniom, program zapewnia dużą ergonomię pracy i jest a tyle intuicyjny, by w szybkim czasie użytkownik mógł sprawnie korzystać z pełni oferowanych opcji. Enova365 jest też programem, który zdecydowanie ułatwi Ci pracę analityczną. Zauważysz to zwłaszcza wtedy, gdy pracujesz z Excelem – kooperacja obu programów umożliwia sprawną wymianę danych i tabel.

W kontekście handlowym system enova365 uprawnia też proces sprzedaży poprzez bardziej sprawne przyjmowanie i realizację zamówień. Dokumenty handlowe są przyjmowane i wysyłane elektronicznie, co pozwala zaoszczędzić czas. Efektem optymalizacji procesów (uzyskanych w wyniku automatyzacji poszczególnych kroków) jest znacząca poprawa systemów logistycznych.

Zdecydowanym plusem jest brak ograniczeń co do nośnika programu – możesz korzystać z systemu na komputerze i laptopie, ale też na smarfonie. Oprócz efektywnej pracy zdalnej i szybszego obiegu informacji enova365 gwarantuje terminowe aktualizacje, dzięki czemu jest w pełni zgodna z obowiązującym systemem prawnym.