Moduły księgowe – rachunkowość enova

Nieodzownym elementem każdej nowoczesnej firmy jest system ERP, usprawniający jej prowadzenie. Firma Vattax oferuje pomoc za sprawą systemu eNova, ze szczególnym naciskiem na moduł accounting eNova. System ten oferuje zarówno uproszczoną, jak i pełną księgowość. Postaramy się przybliżyć Ci bliżej funkcje i zalety tego rozwiązania.

Funkcje systemu rachunkowość eNova

Moduły księgowe eNova zostały stworzone z myślą o użytkownikach końcowych. Cechują się przystępnością oraz elastycznością. Dają możliwość samodzielnego modyfikowania i dostosowywania funkcjonalności do potrzeb Klientów. Podstawowymi elementami systemu księgowość eNova są Księga Podatkowa oraz Księga Handlowa. Program umożliwia ewidencjonowanie dokumentów, księgowanie oraz sporządzanie deklaracji i sprawozdań bieżących i okresowych. Aplikacja zawiera również szereg modułów związanych z automatyzacją wyżej wymienionych czynności, ewidencją powtarzalnych dokumentów oraz operacji gospodarczych.

Accounting eNova – księgowość w jednej aplikacji

System rachunkowość eNova pozwala na zgromadzenie czynności księgowych w jednym środowisku. Wśród elementów programu znajdują się moduły księgowe eNova: ewidencja VAT oraz środków pieniężnych, dziennik i bufor księgowań, zestawienia i schematy księgowe, analizy MS Excel, księga inwentarzowa oraz windykacja. Oferowana przez nie funkcjonalność zapewnia stałą kontrolę nad rachunkowością firmy, gwarantując przy tym przejrzystość danych.

System accounting eNova – księgowość w każdym miejscu

Aplikacja księgowość eNova dostępna jest w czterech możliwych interfejsach:

– klasycznym (okienkowym – Windows Forms) – skierowanym do użytkowników preferujących tradycyjny sposób korzystania z systemu, za pomocą klawiatury i myszki,
– mobilnym (dotykowym, przystosowanym do systemu Windows 8.1) – dla użytkowników, którzy wolą korzystać z aplikacji poprzez dotyk,
– webowym (przeglądarkowym, opartym na HTML5) – dla osób mobilnych, ceniących sobie możliwość pracy w dowolnym miejscu i czasie, używając dowolnego systemu operacyjnego,
– komórkowym – skierowanym do osób, które chcą mieć dostęp do wybranych funkcji systemu rachunkowość eNova za pomocą smartfona.

Niezależnie od sposobu dostępu, system zawsze oferuje dostęp do tej samej bazy danych, logiki biznesowej oraz funkcjonalności. Dzięki temu zawsze będziesz w stanie zapoznać się z obecnym stanem Twojej księgowości, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Moduły księgowe eNova – wybierz idealny dla Ciebie model instalacji

System accounting eNova jest dostępny w kilku różnych modelach instalacji i zakupu. W odniesieniu do wielkości firmy, oferowane są 3 wersje aplikacji:

– srebrna – przeznaczona dla mikro i małych firm, prezentująca podstawowe funkcje programu na kilku stanowiskach,
– złota – stworzona z myślą o małych i średnich firmach, gdzie aplikacja będzie używana na kilkunastu stanowiskach, oferując rozszerzoną funkcjonalność,
– platynowa – rekomendowana dla średnich i dużych firm, gdzie program będzie użytkowany nawet na kilkudziesięciu stanowiskach wymagających największej ilości funkcji.

System księgowość eNova jest dostępny w 3 modelach zakupu – licencji na własność, wynajem oprogramowania oraz wynajem oprogramowania wraz z niezbędną infrastrukturą. Dzięki temu będziesz mógł dostosować swój wybór do możliwości oraz potrzeb swojej firmy.

Jeżeli nie jesteś pewny, jaką wersję systemu moduły księgowe eNova powinieneś wybrać, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dokonać wyboru, a także usprawnimy proces wdrażania systemu.