Outsourcing usług kadrowo-płacowych

Dla wielu firm obsługa kadrowo-płacowa stanowi atrakcyjną alternatywę dla wewnętrznego prowadzenia spraw kadrowych i płacowych. Outsourcing kadrowo płacowy to tańszy i prostszy sposób organizacji naliczania wynagrodzeń i prowadzenia teczek pracowniczych oraz administracji związanej z zatrudnieniem.

Już Henry Ford powiedział, że jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż ktoś inny, powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.
Zlecenie obsługi kadrowo-płacowej firmie w tym wyspecjalizowanej, pozwala oszczędzać czas i pieniądze oraz zapobiec ryzyku związanemu z możliwością popełniania błędów obarczonych potencjalnymi karami z tego tytułu. Biorąc pod uwagę ciągle zmieniające się przepisy podatkowe, łatwo jest popełnić błąd, który może negatywnie wpłynąć na wyniki finansowe firmy.

Główne korzyści z outsourcingu kadr i outsourcingu płac, oprócz niższych kosztów realizacji tej funkcji w firmie, są takie, iż przyczyniają się one do wzrostu produktywności pracowników (np. dzięki właściwemu rozliczaniu czasu pracy), oszczędności podatkowych (np. dzięki doradztwu ze strony profesjonalistów wyspecjalizowanych w obszarze outsourcingu kadr i płac), redukcji kosztów stałych i redukcji ilości błędów. Outsourcing płac, dzięki przekazaniu na zewnątrz naliczania płac dla wszystkich lub wybranej grupy pracowników, przyczynia się do zwiększenia poufności danych w tym zakresie. Outsourcing kadr i płac pozwala osobie zarządzającej lub właścicielowi firmy skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu firmy.

Payroll.pl to należąca do Grupy Vattax firma, którą szczególnie interesuje outsourcing kadr i płac – Warszawa jest miastem, z którego się wywodzimy, zaś nasze biuro znajduje się w dogodnej dla klientów lokalizacji na granicy Warszawy i Raszyna, tuż przy zjeździe z trasy S2. Dzięki temu szybko i bezproblemowo można do nas dojechać nie tylko z Centrum, ale też z Mokotowa, Ursynowa, Piaseczna i innych dzielnic, a także z miejscowości ościennych.
Outsourcing kadrowo płacowy realizowany przez godnego zaufania partnera to wiedza, doświadczenie, narzędzia IT i technologia sprawnie wykorzystywane przez tego partnera pozostające do Państwa dyspozycji, bez konieczności zakupu własnych programów kadrowo-płacowych. Usługa jest zawsze dostarczana terminowo, a partner zawsze poinformuje o zmieniających się przepisach i optymalnym kosztowo sposobie prowadzenia kadr i płac.

Wybór partnera w zakresie obsługi kadrowej lub obsługi płacowej to ważna decyzja i należy ją podjąć uwzględniając doświadczenie tego partnera. My wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów poszukujących profesjonalnej obsługi kadrowo płacowej lub obsługi płacowej.

Spytaj o nasze usługi – kontakt

Outsourcing kadrowo płacowy i korzyści dla klientów

Oszczędność czasu, pieniędzy oraz redukcja ilości potencjalnych błędów to nie jedyne korzyści wynikające z outsourcingu kadr i płac. Warszawa i jej bliskość umożliwia wygodny i szybki dojazd do naszych specjalistów z różnych dzielnic, oraz miejscowości wokół miasta Raszyn. Biuro rachunkowe Vattax zapewni natomiast sprawną i konkurencyjną kosztowo obsługę księgową i podatkową. To właśnie komplementarność oferowanych przez nas usług wpływa na komfort i wygodę naszych klientów.

Klienci mogą skoncentrować się na prowadzeniu firm. Nie ponoszą kosztów płac, rekrutacji i szkoleń swoich pracowników kadrowo-płacowych. Nie muszą pamiętać o ich urlopach ani martwić się nieobecnościami przy zbliżającym się terminie przelewów płac i podatków, czy pamiętać o aktualizacji oprogramowania kadrowo-płacowego.

Zachęcamy do kontaktu. Miło nam jest będzie przedstawić sposób, w jaki możemy przyczynić się do rozwoju Państwa organizacji oraz opowiedzieć, jak rozumiemy outsourcing kadr i płac Warszawa nie jest jedynym miejscem świadczenia usług. Nasi klienci to firmy z całej Polski, różnych branż i skali, od wielotysięcznych organizacji o złożonej strukturze po jednoosobowe działalności gospodarcze. Współpracujemy z przedsiębiorcami w całym kraju, niezależnie od miejsca rejestracji spółki, stawiając duży nacisk na wysoką jakość naszych usług.

Outsourcing kadr i outsourcing płac do firmy Payroll.pl pomaga naszym klientom nie tylko zwiększyć poufność ich danych, ale również pozwala im na komfort pewności, że dane te są bezpiecznie przechowywane i zabezpieczone przed dostępem osób nieuprawnionych. Outsourcing kadr i płac umożliwia także redukcję tzw. ukrytych kosztów, z których istnienia nie każdy zdaje sobie sprawę, jak np. kosztów czasu zajmowanego pracownikom innych działów (np. IT, prawnego) przez pracowników wewnętrznych działów kadrowo-płacowych.

Outsourcing płac

Outsourcing płac wiąże się z koniecznością znajomości często zmieniających się przepisów, jak na przykład tych dotyczących prowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych. Grupa Vattax oferuje zarówno usługi przedwdrożeniowe, pozwalające przygotować do procesu zarówno organizację i jej pracowników, jak i odpowiednią dokumentację. Oferujemy też usługi z zakresu doradztwa RODO, a także szkolenia z RODO. Oprócz prowadzenia dokumentacji płacowej i rozliczeń wynikających z umów zawartych z pracownikami, zajmujemy się też obsługą PFRON, deklaracjami do ZUS-u i sprawozdawczością dla GUS-u. Zależnie od potrzeb przedsiębiorstwa, podejmujemy się różnorodnych zadań z obszaru kadr i płac, a zadowolenie naszych klientów z niestandardowych usług sprawia nam szczególną satysfakcję.

Outsourcing kadr

Outsourcing kadr jest zleceniem zadań związanych z obsługą kadrową pracowników. Nasze usługi obejmują prowadzenie dokumentacji pracowniczej, ewidencji czasu pracy, nadzorowanie terminów związanych z umowami, szkoleniami czy badaniami.

Outsourcing kadr – Warszawa i inne miasta

Grupa Vattax oferuje usługi przedsiębiorstwom zlokalizowanym na terenie całej Polski. Dzięki wykorzystaniu internetu i programów informatycznych, oraz naszego technologicznego know-how z dużym powodzeniem sprawnie i efektywnie wspieramy w zakresie prowadzenia kadr firmy w całej Polsce. Spytaj o naszą ofertę omawiającą outsourcing kadr i płac Warszawa, to miejsce działania wielu naszych klientów, ale serdecznie zapraszamy do kontaktu firmy z całej Polski. Z przyjemnością opowiemy, jak możemy wesprzeć Państwa organizację.

Bezpieczeństwo danych

Grupa Vattax przywiązuje bardzo dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa danych osobowych i innych informacji naszych klientów. Wszelkie posiadane przez nas dane są odpowiednio zabezpieczane, o czym świadczy posiadany przez nas certyfikat ISO 27001. Gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa powierzonych Vattaxowi informacji.

Dlaczego my?

Rozpoczęcie współpracy z Vattax jest inwestycją w przyszłość firmy. Współpraca z nami pozwoli Państwu na efektywne zarządzanie kosztami we własnej firmie, zarówno poprzez outsourcing kadr, jak i działu płac. Jest to efektywne kosztowo, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie zapewniające wiele korzyści rozwijającej się firmie. Jeżeli szukają Państwo rozwiązań z zakresu outsourcingu kadr i płac w Warszawie lub innych lokalizacjach, zapraszamy do kontaktu.

Spytaj o nasze usługi – kontakt